Przemaldinho 10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moglo byc lepiej
0
BAN!
mod
0
Ci ktorzy mowia ze Eto'o jest zajebisty to niech sobie przeczytaj dokladnie co tu jest napisane "Teraz widać jak na dłoni, że jest on uzależniony od partnerów. Nie umie sam sobie wypracować klarownej pozycji do oddania strzału". Gdyby eto'o przeniusl sie gdzies to na bank kariery by nie zrobil bo to zalezy od druzyny czy cos strzeli czy nie a nawet jezeli ma sytuacje to nie raz juz tak bylo ze nie udalo mu sie pokonac bramkarza chociaz zostal mu tylko bramkarz dla przykladu mecz barcy z Getafe. Dwa razy mial sytuacje co normalny napastnik by trafil ale on raz strzela kolo slupka a raz w slupek sam na sam.:(:/
0
Pamietajmy ze pilka nozna to najbardziej nie przewidywalny sport.
0
Nic nie jest pewne dopuki przeczy to rachunkom. Lepiej nie zapeszac!!!
0
No oczywiscie ze eto jest najslabszy ale nie jest tez najgorszy strzela bramki ale 99% jego dorobku bramkowego to sa sytuacje wypracowane przez jego kolegow. Eto gdyby byl lepszy moglby strzelic wiecej bramek bo czasem dostaje takie pilki w polu karnym i nie strzela 100% sytuacji. Dla mnie on jest za malo wyszkolony technicznie. Zlatan to jest gosc, potrafi przyjac pilke przed polem karnym kiwnac kilku kolesi i jeszcze strzelic bramke oczywiscie nie tak swietnie jak messi to robi. Zlatan poza tym jest duzo wyzszy od Eto. Samuel jedynie co moze byc szybszy od Szweda. Mysle ze Zlatan musial by troche zmienic styl grania : wiecej podan i troche mniej dryblingu ale raczej to nie bylby dla niego problem, w interze musial tak grac bo tam ciezko bylo znalesc kogos konkretnego do klepy. Ale narazie nic nie wiadomo wiec nie ma co rozwazac nad tym jak mialby grac Ibra w Barcelonie.
0
Mysle ze Messi z Kun'em dobrze by sie rozmumieli. Co do Eto'o to strzela duzo bramek bo ma dobre okazje ale tez marnuje duzo, strzela to co trudno strzelic a czasami pudluje pewniaki.
0
Eto jest dobry ale nie jest niezastapiony mysle ze np benzema byl by w stanie zastapic Eto aczkolwiek nie jestem za sprzedaniem do Manchesteru City. Uwazam ze kupowanie klubow przez Szejkow nie jest w pozadku po pierwsze maja nieograniczona sume pieniedzy a po 2 to uwazam ze marnują zawodnikow.
0
Szkoda ze niewiedzialem wczesniej ze bedzie sedziowal Webb bo bym kupil dwa karne dla Barcelony. :)
Obysmy dzis zmienili historie i zeby tradycji nie stalo sie zadosc.
0
Niema co wyprzedzac fakty co do nowej barcy ale mysle ze nie bedzie zle, ale juz trzeba gonic punkty ktore nam uciekly w poprzednich meczach.
0
"teriyaki boyz " to jest muzyka z tokio drift
no za jakies 2 lata barca znowu chyba bedzie promowala jakiegos swojego wychowanka, mam nadzieje ze bedzie pokazywal w meczach jak sie gra.
0
http://www.live-sport-tv.com/dni_powszednie.php
0
jak ktos ma ochopte obejrzec mecz to tutaj sa linki wystarczy sciagnac program zainstalowac i odczytac link
0
Wczesniej malo kto wiedzial jak trenuje Pep Guardiola ale teraz wszyscy zaczynaja sie domyslac. :(